درباره ما

معرفی شرکت پشتیبان شبکه رایکانت

شرکت پشتیبان شبکه رایکانت ، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( IT ) و به شکل تخصصی تر در زمینه خدمات شبکه در سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را از همان سال به صورت کاملاً حرفه ای در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ، شبکه های درون سازمانی ، سرویس ها و نرم افزارهای شبکه و پشتیبانی شبکه به همراه جمعی از دوستان متخصص در این حوزه آغاز کرده و پس از مدتی با بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات خود ، در حوزه واردات و فروش تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه نیز شروع به فعالیت کرده است.

این مجموعه در حال حاضر در حوزه شبکه های کامپیوتری در دو بخش اصلی فعالیت می کند که شامل خدمات شبکه و همچنین فروش تجهیزات شبکه می باشد :

بخش خدمات شبکه

در بخش خدمات شبکه این مجموعه در سه عنوان اصلی فعالیت دارد که شامل خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه ، خدمات راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری و خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه می باشد. و این خدمات به صورت قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت برای پشتیبانی و نگهداری شبکه و به شکل پروژه ای و موردی در زمینه مشاوره و پیاده سازی شبکه به شرکت ها ، موسسات و سازمان های کوچک و متوسط ارائه می گردد.

بخش فروش تجهیزات شبکه

در بخش فروش تجهیزات شبکه ، این مجموعه وارد کننده و پخش کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه از قبیل مودم های ADSL ، روتر وایرلس ، اکسس پوینت ، سوئیچ شبکه ، مودم های ۴G ، کابل های شبکه ، پچ کورد با برندهای معتبری همچون Nexans ، Legrand ،LBLink ، Mikrotik ، D-Link ، TP-Link و … می باشد.

خط مشی شرکت پشتیبان شبکه رایکانت

از آنجا که خدمات شبکه به دلیل ویژگی های ذاتی خود و همچنین به دلیل اهمیتی که برای شرکت و مؤسسات در جهت ایجاد سهولت در انجام امور داخلی و خارجی کسب و کار و بالابردن راندمان کاری و در نهایت بالابردن سود حاصله دارد ، به همین دلیل به شکلی کاملاً نزدیک و مستقیم با شرکت ها و سرمایه های مادی و معنوی آن ها به خصوص اطلاعات محرمانه شرکت ها ارتباط دارد ، به عبارتی ما خواسته و یا ناخواسته محرم شرکت ها و مؤسساتی هستیم که خدمات خود را به آن ها ارائه می دهیم.

در همین راستا ، شرکت پشتیبان شبکه رایکانت ، یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایف و تعهدات اخلاقی و قانونی خود را حفظ و نگهداری از سرمایه های مادی و معنوی شرکت ها می داند. ما همواره خود را محرم و شریک شرکت ها و مؤسسات طرف قرارداد خود می دانیم و تلاش کرده ایم که جدا از خدمات تخصصی و فنی ، در زمینه اعتماد سازی ، مشتری مداری و کسب رضایت ، که به جد آن را هدف اصلی این کسب و کار می دانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تجربه کاری ما نشان داده است که مهم ترین مسئله و مشکلی که شرکت ها و مؤسسات با مجریان و متخصصین این حوزه از فناوری (خدمات شبکه) دارند ، نبود اعتماد و صداقت در این حرفه می باشد و همین امر باعث شده است که نتایج حاصل از این نوع خدمات برای صاحبان کسب و کار راضی کننده نباشد.

به همین دلیل است که این مجموعه جدا از خدمات تخصصی و فنی ، مهمترین اصل کاری خود را بر صداقت و امانت داری قرار داده است. ما معتقدیم که رعایت این مهم ، منجر به ایجاد رابطه ای عمیق و دوستانه بین مجری و کارفرما خواهد شد و کارفرما ، مجری را عضوی از مجموعه خود و مجری نیز کسب و کار کارفرما را بخشی از کسب و کار خود دانسته و همین نکته در نهایت یک سودآوری مناسب و راضی کننده برای هر دو طرف ایجاد خواهد کرد.