نصب سانترال

نصب سانترال

شرکت رایکانت از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات نصب سانترال و سیستم های مرکزی تلفن می باشد. ما در راستای ارائه خدمات پسیو شبکه و در جهت تکمیل سرویس ها و خدمات خود در این زمینه فعالیت می کنیم. ما ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های تلفنی سانترال برای شرکت ها و یا جابجایی تجهیزات تلفنی آن ها به محل جدید و پیاده سازی آن می باشیم. خدمات ما شامل انواع دستگاه های تلفن از انواع مختلف برندهای معتبر بازار می باشد.

چنانچه بخواهید سیستم های قدیمی خود را با تجهیزات جدید جابه جا کنید و یا اینکه بخواهید سیستم تلفن موجود خود را که معیوب و غیرقابل اعتماد است را به سیستم تلفنی جدیدتر و مطمئن تر ارتقاء دهید و یا اگر بخواهید تجهیزات خود را به محل جدید منتقل کنید و نیاز به مشاوره در این زمینه دارید ، شرکت رایکانت با تکیه بر دانش و تجربه بالای خود می تواند در تمامی موارد بهترین راهکار و خدمات را به شما ارائه دهد.

رایکانت می تواند خدمات نصب سیستم های تلفنی سراسری توسط کارشناسان متخصص و دوره دیده که توانایی نصب سیستم های تلفنی را به صورت کامل دارند برای مشتریان خود فراهم کند. تمامی کارشناسان ما واجد شرایط بوده و به طور منظم در حال آموزش در خصوص آخرین تکنولوژی های منتشر شده توسط تولید کنندگان این حوزه می باشند.

خدمات نصب سانترال و سیستم های تلفنی ، با دقت و حساسیت بسیار زیاد توسط واحد کنترل کیفی شرکت مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد تا از سالم بودن تجهیزات و درست بودن خدمات اطمینان حاصل پیدا کرده و خدمات درجه یک و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه کند. خدمات و سرویس هایی که با دقت و حساسیت بسیار زیاد طراحی شده تا کم ترین میزان اختلال و نویز در آن به وجود آید.

وقتی به ما اطمینان می کنید و از ما خدمات می خواهید :

  • نصب و راه اندازی سیستم های تلفنی و نصب سانترال در سریع ترین زمان و کیفیت بسیار بالا
  • کمترین وقفه و اختلال در کسب و کار شما
  • امکان انتخاب نصب و راه اندازی در روزهای هفته ، بعد از ساعات کار اداری و یا در تعطیلات آخر هفته
  • فرآیند آپدیت منظم و سرویس پشتیبانی اختصاصی
  • آموزش کامل در خصوص موارد اپراتوری
  • و …

انجام پروژه های متعدد نصب سانترال و پیاده سازی سیستم های تلفنی در تهران و شهرستان ها ، ما را به یکی از پیشگامان و مدعیان این حوزه تبدیل کرده است. متخصصان با تجربه ما بهترین راهکار و مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند. ما همواره راهکاری مقرون به صرفه و با در نظر گرفتن شرایط ، امکانات و نیازمندی های شما ارائه می دهیم.

ما در پروژه های خود از تجهیزات با کیفیت با برند معتبر پاناسونیک برای نصب سانترال استفاده می کنیم. و همچنین پروژه های اختصاصی سرویس های پیشرفته انتقال صدا بر بستر شبکه آی پی ( VOIP ) با برند های سیسکو ، میکروتیک و … استفاده می کنیم.