نصب سانترال

نصب سانترال

شرکت رایکانت از شرکت‌های پیشگام در ارائه خدمات نصب سانترال و سیستم‌های مرکزی تلفن می‌باشد. ما در راستای ارائه خدمات پسیو شبکه و در جهت تکمیل سرویس‌ها و خدمات خود در این زمینه فعالیت می‌کنیم. ما ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری سیستم‌های تلفنی سانترال برای شرکت‌ها و یا جابه‌جایی تجهیزات تلفنی آن‌ها به محل جدید و پیاده‌ سازی آن می‌باشیم. خدمات ما شامل انواع دستگاه‌های تلفن از انواع مختلف برندهای معتبر بازار می‌باشد.

چنان‌چه بخواهید سیستم‌های قدیمی خود را با تجهیزات جدید جابه‌جا کنید و یا این‌که بخواهید سیستم تلفن موجود خود را که معیوب و غیرقابل اعتماد است را به سیستم تلفنی جدیدتر و مطمئن‌تر ارتقاء دهید و یا اگر بخواهید تجهیزات خود را به محل جدید منتقل کنید و نیاز به مشاوره در این زمینه دارید، شرکت رایکانت با تکیه بر دانش و تجربه بالای خود می‌تواند در تمامی موارد بهترین راهکار و خدمات را به شما ارائه دهد.

 

رایکانت می‌تواند خدمات نصب سیستم‌های تلفنی سراسری توسط کارشناسان متخصص و دوره دیده که توانایی نصب سیستم‌های تلفنی را به صورت کامل دارند برای مشتریان خود فراهم کند. تمامی کارشناسان ما واجد شرایط بوده و به طور منظم در حال آموزش در خصوص آخرین تکنولوژی‌های منتشر شده توسط تولید‌کنندگان این حوزه می‌باشند.

 

خدمات نصب سانترال و سیستم‌های تلفنی، با دقت و حساسیت بسیار زیاد توسط واحد کنترل کیفی شرکت مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد تا از سالم بودن تجهیزات و درست بودن خدمات اطمینان حاصل پیدا کرده و خدمات درجه یک و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه کند. خدمات و سرویس‌هایی که با دقت و حساسیت بسیار زیاد طراحی شده تا کم‌ترین میزان اختلال و نویز در آن به وجود آید.

تلفن و سانترال

تیک

وقتی به ما اطمینان می‌کنید و از ما خدمات می‌خواهید :

  • نصب و راه اندازی سیستم‌های تلفنی و نصب سانترال در سریع‌ترین زمان و کیفیت بسیار بالا
  • کمترین وقفه و اختلال در کسب‌و‌کار شما
  • امکان انتخاب نصب و راه اندازی در روزهای هفته، بعد از ساعات کار اداری و یا در تعطیلات آخر هفته
  • فرآیند آپدیت منظم و سرویس پشتیبانی اختصاصی
  • آموزش کامل در خصوص موارد اپراتوری
  • و …

انجام پروژه‌های متعدد نصب سانترال و پیاده‌سازی سیستم‌های تلفنی در تهران و شهرستان‌ها، ما را به یکی از پیشگامان و مدعیان این حوزه تبدیل کرده است. متخصصان با تجربه ما بهترین راهکار و مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهند. ما همواره راهکاری مقرون به‌صرفه و با در نظر گرفتن شرایط، امکانات و نیازمندی‌های شما ارائه می‌دهیم.

ما در پروژه‌های خود از تجهیزات با کیفیت با برند معتبر پاناسونیک برای نصب سانترال استفاده می‌کنیم و همچنین پروژه‌های اختصاصی سرویس‌های پیشرفته انتقال صدا بر بستر شبکه آی‌پی (VOIP) با برندهای سیسکو، میکروتیک و … استفاده می‌کنیم.