نصب UPS

نصب UPS

از جمله خدمات جانبی شرکت رایکانت در زمینه پسیو شبکه، خدمات نصب UPS و تجهیزات برق اضطراری می‌باشد. از آن‌جا که سیستم‌های کامپیوتری، تجهیزات شبکه و همچنین سایر دستگاه‌ها به‌خصوص تجهیزات موجود در اتاق سرور همگی تجهیزاتی برقی هستند و تا زمانی که جریان برق برقرار باشد امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد، لذا همیشه شرکت‌ها و سازمان‌ها دغدغه‌ای بزرگ در خصوص تأمین برق مستمر به جهت روشن ماندن این تجهیزات دارند.

قطع شدن برق در سطح شهر برای شرکت‌های مدرن امروزی دردسرهای شدید و هزینه‌های گزافی ایجاد کرده است. شرکت‌هایی که می‌بایست از شروع ساعات اداری فعالیت بی‌وقفه‌ای داشته باشند و یا شرکت‌هایی که به صورت ۲۴ ساعته باید تجهیزات و سرورهایشان روشن بوده و به مشتریان خود سرویس‌دهی کنند به‌دلیل این قطع و وصل شدن‌ها هزینه‌های زیادی را متحل می‌شوند و نارضایتی‌هایی را از سمت مشتریان خود دریافت می‌کنند. همچنین نوسانات بسیار زیاد برق موجب وارد شدن خسارت‌های مادی به تجهیزات گران‌قیمت شبکه از جمله سرورها، روترها، سوئیچ‌ها و … می‌شود. به‌همین جهت استفاده از تجهیزات برق اضطراری و UPS می‌تواند کمک بسیار زیادی به شرکت‌ها کند.

شرکت رایکانت، به‌عنوان یک سرویس جانبی در کنار خدمات شبکه، در این زمینه نیز خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تاریخچه

یو پی اس (UPS): منبع تغذیه بدون وقفه

دستگاه یو پی اس (UPS) دارای وظایف متعددی است که مهم‌ترین آن تامین انرژی برق پیوسته، برای دستگاه‌های مصرف کننده که نسبت به قطع و اختلالات شبکه برقی حساس هستند. همچنین وجود دستگاه یو پی اس برای سیستم‌های ایمنی و حفاظتی (دوربین مدار بسته – سیستم اعلام حریق و …) ، کامپیوترها، سرورها و دستگاه‌هایی که با قطع و اختلال برق دچار از دست رفتن اطلاعات می‌باشد بسیار ضروری است. از جمله مشکلات در شبکه برق شهری می‌توان به افت و اضافه ولتاژ – پارازیت و نویز – اختلال الکترومغناطیسی اشاره کرد.

با نصب یو پی اس خیال خود را جهت نوسانات برق و آسیب‌ به دستگاه‌ها راحت کنید. با نصب یو پی اس از سرمایه خود محافظت کنید. خرید UPS به تنهایی کافی نیست بلکه تنظیمات نصب و راه اندازی از عوامل مهم در مرحله نصب یو پی اس به شمار می‌رود. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید یو پی اس حتما با کارشناسان مشاوره رایکانت مشورت نمایید.

دستگاه یو پی اس می‌تواند مدت زمان مشخصی را نسبت به تامین آمپر و خاموش نشدن دستگاه تامین نماید. برای تامین انرژی در مدت زمان بالا نیاز است از باتری با آمپرهای بالا استفاده کنیم.

دستگاه یو پی اس (UPS) از چهار قسمت اصلی شامل: باتری UPS – کلیدهای صفحه- یک‌سو کننده شارژ- مبدل تبدیل AC به DC تشکیل شده است.

نصب و راه اندازی یوپی اس

ویژگی شبکه

خدمات UPS در شرکت رایکانت

خدمات نصب UPS و برق اضطراری

نصب دستگاه UPS در اکثر بانک‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و … ضروری است. شرکت رایکانت به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای مجری پروژه‌های پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های حفاظت برق UPS و سیستم‌های برق اضطراری را می‌باشد. تکنسین‌های ما با در نظر گرفتن امکانات و بررسی میزان مصرف و نحوه مصرف تجهیزات برقی موجود در شبکه و همچنین با در نظر گرفتن شرایط آتی بهترین سیستم را به مشتریان ارائه داده و به شکل استاندارد و اصولی پیاده‌سازی می‌کنند.

نصب یو پی اس و تابلو برق

پشتیبان شبکه

خدمات نگهداری و پشتیبانی از UPS

ما در زمینه خدمات نگهداری و سرویس‌های پشتیبانی UPS نیز به مشتریان خود خدمت‌رسانی می‌کنیم. خدمات ما در این بخش شامل نگهداری از تمام تجهیزات مرتبط با سیستم‌های برق اضطراری و سرویس‌های محافظت از برق UPS می‌باشد. ما علاوه بر نگهداری و مراقبت از تجهیزات، نگاهی پیشگیرانه به این بخش از خدمات خود داریم. کارشناسان ما با بررسی و بازدید دوره‌ای از تجهیزات تمام تخصص و تلاش خود را به کار می‌برند تا مانع از خرابی تجهیزات گردند.

ما ضمانت می‌کنیم تا خدمات پشتیبانی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهیم. بخشی از خدمات ما به صورت ریموت و از راه دور و بخشی دیگر با حضور در محل مشتری صورت می‌گیرد. خدمات ما متنوع و انعطاف‌پذیر بوده و در سطح‌های مختلف برای مشتریان ارائه می‌گردد تا شما بر اساس سطح نیاز خود خدمات ما را انتخاب کنید.

حفظ و نگهداری شبکه

خدمات تعمیر قطعات الکترونیکی UPS

از آنجا که خرید و پیاده‌سازی این تجهیزات پرهزینه و گران می‌باشند، در بسیاری از موارد امکان تعمیر این تجهیزات وجود دارد. ما در این بخش نیز به مشتریانی که نیاز به تعمیر دستگاه UPS و تجهیزات مرتبط با آن را دارند خدمات ارائه می‌دهیم. ما آگاه هستیم که این تجهیزات می‌بایست بی‌وقفه و مستر در حال کار باشند و خرابی این قطعات ممکن است حتی در مدت کم خسارات زیادی را به بار آورد. به همین دلیل ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا در بخش تعمیرات دستگاه‌های برق اضطراری و UPS بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن نیاز مشتریان را پاسخگو باشیم. ما با اجاره تجهیزات و قطعات یدکی سعی می‌کنیم تا در مدت زمانی که صرف تعمیر قطعات معیوب می‌شود، سیستم UPS و برق اضطراری مشتریان را در حال اجرا نگه داریم تا بعد از تعمیر قطعه مورد نظر، آن را جایگزین کنیم.

بخشی از این سرویس ها در محل مشتری و بخشی دیگر در کارگاه تعمیر قطعات ما صورت می گیرد.

خدمات مشاوره شبکه

خدمات فروش تجهیزات UPS و باتری

ما در بخش فروش این تجهیزات همواره بهترین و معتبرترین برندهای بازار را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهیم. ما تجهیزاتی را که از نظر کیفی در سطح پایینی باشند به هیچ‌عنوان به مشتریان توصیه نکرده و در بخش پشتیبانی و تعمیرات نیز خدماتی برای این تجهیزات ارائه نمی‌دهیم. ما تجهزاتی را که به مشتریان خود می‌فروشیم علاوه بر شرکت تولید‌کننده، خود نیز آن را به صورت جداگانه گارانتی می‌کنیم. ما از کیفیت قطعات و تجهیزات فروخته شده به مشتریان، اطمینان کامل داریم.

در نهایت شرکت رایکانت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا در کنار خدمات خود در زمینه پسیو شبکه، بتواند بسته خدماتی جامعی را به مشتریان خود ارائه دهد. بخشی از این خدمات شامل تجهیزات UPS و برق اضطراری است که امروزه نیاز تمامی شرکت‌ها می‌باشد. ما با ارائه خدمات مشاوره، پشتیبانی، فروش و تعمیرات سعی بر آن داریم تا بخشی از نیاز مشتریان را در کنار خدمات شبکه تأمین کنیم.

علامت تیک

پس از خرید و تحویل دستگاه یو پی اس اقدامات زیر را جهت نصب UPS و انجام تنظیمات مرتبط با آن انجام دهید:

  1. انواع یوپی اسانجام هماهنگی با بخش فروش رایکانت به منظور اعزام کارشناس به محل و انجام نصب و راه اندازی یو پی اس
  2. حضور کارشناس در محل نصب و انجام شرایط اولیه نصب (نصب باتری، کابل‌های ارتباطی باتری و نصب دستگاه)
  3. پس از راه اندازی دستگاه یو پی اس و انجام تنظیمات مرتبط، مرحله تست از دستگاه UPS انجام می‌پذیرد
  4. ارائه یکسری آموزش‌های لازم به مشتری در صورت نحوه استفاده صحیح و برطرف کردن خطاهای احتمالی از یو پی اس
  5. تحویل دستگاه راه اندازی شده یو پی اس و تکمیل گزارش کار
  6. در صورت نیاز مشتری و انجام قرارداد، کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی انجام می‌پذیرد.

چرا

قیمت نصب یو پی اس (UPS)

قیمت یو پی اس (UPS) بستگی به میزان توان یو پی اس و مدت زمان ذخیره برق متفاوت است. قیمت یو پی اس به دلیل ساخت باتری یوپی اس از سرب جهانی بوده و مدام در حال تغییر است. به همین دلیل مشتریان می‌توانند به‌صورت تلفنی از قیمت UPS اطلاع پیدا نمایند.

 

آیکون تیک

نصب و راه اندازی دستگاه UPS باید به درستی و بر پایه اصول انجام گردد. شرکت رایکانت با کادری متخصص و تجربه بالا در این زمینه آماده خدمت رسانی به تمام بیمارستان‌ها، ادارات، هتل‌ها، شرکت‌ها و غیره می‌باشد.

آیکون تیک

رایکانت پس از راه اندازی UPS، دارای خدمات پشتیبانی و نگهداری از دستگاه و همچنین تعمیر یو پی اس با متد جدید در کمترین زمان است.

آیکون تیک

رایکانت مجری طراحی و راه اندازی شبکه و اتاق سرور،  خدمات پسیو و کابل کشی ساختار یافته، مشاوره و پشتیبانی شبکه، خدمات دوربین مدار بسته و فروش انواع تجهیزات شبکه‌ای می‌باشد.

 

 

 

اگر درخواست مشاوره و یا اعلام همکاری دارید فرم زیر را تکمیل نمایید :

  • ۵ + ۲ =