خدمات دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته : نصب دوربین و پشتیبانی

امروزه استفاده از دوربین مداربسته و به طور کلی سیستم های حفاظت تصویری در ادارات ، شرکت ها ، فروشگاه ها و … تبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است. چرا که این تجهیزات می‌توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب و کاری که هزینه های سنگین مادی و معنوی برای صاحبان آن داشته است ایجاد کنند. این تجهیزات به راحتی می توانند از هزینه هایی که در اثر حوادث مختلف ایجاد می‌شوند و گاهاً جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

در کنار بحث امنیت ، دوربین های مداربسته یا به عبارتی سیستم های مانیتوینگ تصویری امکان بالا بردن کیفیت خدمات و نظارت و کنترل بر نحوه عملکرد پرسنل و بالابردن بازدهی و راندمان کاری و همچنین ارائه خدمات بهتر به پرسنل را فراهم می کنند. چرا که صاحبان کسب و کار خصوصاً کسب و کارهای بزرگ امکان نظارت مستقیم ، مستمر و حضوری بر وضعیت داخلی مجموعه تحت کنترل خود را نداشته و همین امر موجب وقوع حوادث نامطلوب و نارضایتی های داخلی می گردد. در حالی که با وجود این نوع سیستم ها و تجهیزات به راحتی می توان از وقوع چنین مسائلی پیشگیری کرده و سطح کیفیت در تمامی بخش ها و زمینه ها را در داخل مجموعه بالا برد.

با توجه به این نکته ، یکی از بخش های مهم زیرمجموعه شرکت خدمات شبکه رایکانت در کنار خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه ، بخش دوربین های مداربسته و یا سیستم های حفاظت تصویری می باشد. در این بخش کلیه خدمات مرتبط با نصب دوربین مداربسته در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان ارائه می گردد. ما  همواره تلاش می کنیم که مشتریان خود را تا آن جا که در توانمان هست راضی نگه داریم و به همین دلیل سعی کرده ایم که خدمات کامل و جامعی را در این زمینه به مشتریان ارائه کنیم تا در نهایت بتوانیم نیازها و کمبودهای مشتریان خود را مرتفع نماییم.

خدمات دوربین مداربسته شرکت خدمات شبکه رایکانت به شرح ذیل می باشد :

 • مشاوره و ارائه راهکار در تمامی زمینه های مرتبط با دوربین های مداربسته اعم از :
  • ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع و مدل دوربین های مداربسته بر اساس نیاز مشتریان
  • برآورد هزینه های خرید و نصب دوربین مداربسته با توجه به نیاز و بودجه مشتریان
  • برآورد هزینه های نگهداری تجهیزات مرتبط با دوربین های مداربسته
 • طراحی و اجرای پروژه های دوربین مداربسته و سیستم های حفاظت تصویری با کیفیت مطلوب و ضمانت
 • تعمیر و بهینه سازی تجهیزات مرتبط با دوربین مداربسته
 • قرارداد پشتیبانی و نگهداری از دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظت تصویری به صورت سالیانه
 • ارائه سرویس های انتقال تصویر ، ضبط تصاویر ، آرشیو تصاویر ، بک آپ گیری از اطلاعات مربوطه و …