خدمات مشاوره شبکه

خدمات مشاوره شبکه

خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار شبکه

یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه در زمینه خدمات شبکه ، ارائه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای شبکه به شرکت ها و موسسات می باشد. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره وری ، تسهیل سازی امور ، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها ، موجب شده است که این فناوری و حوزه های مرتبط با آن به سرعت در تمامی شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند. و این رشد و نفوذ سریع باعث شده است که شرکت ها و صاحبان آن ها دچار سردرگمی در تصمیم گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده در این بخش شوند. به همین دلیل نقش مهم و حساس ، شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه در این زمینه بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود.

با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت پشتیبان شبکه رایکانت ، بخش مهمی از فعالیت های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت ها در این حوزه اختصاص دارد. این خدمات معمولاً به دو شکل کلی قابل ارائه می باشد :

  1. خدمات مشاوره شبکه رایگان تلفنی
  2. خدمات مشاوره شبکه قراردادی بلند مدت و یا پروژه ای

مجموعه رایکانت خدمات خود را در زمینه شبکه و حوزه فناوری اطلاعات به صورت کاملاً مشخص و دقیق و طبق مراحل ذیل به مشتریان خود ارائه می دهد :

  1. با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشکلات خود را  با مشاورین ما مطرح نمایید.
  2. کارشناسان ما در صورت امکان به صورت تلفنی  و کاملاً رایگان راهکارهای خود را ارائه خواهند داد.
  3. در غیر اینصورت نیاز به بازدید حضوری از محل شرکت شما خواهد بود که در صورت تقاضای شما این امر صورت خواهد گرفت.
  4. کارشناسان ما از مجموعه شما به صورت حضوری بازدید کرده و تمامی مسائل ، مشکلات و جوانب را مورد بررسی قرار خواهند داد.
  5. پس از بازدید حضوری ، طی جلسه ای با مدیران و مسئولان مربوطه ، تمامی راهکارها ، مشاوره و ارائه داده خواهد شد.