ارائه خدمات مشاوره شبکه

خدمات مشاوره شبکه

یکی از مهمترین فعالیت‌‌های شرکت رایکانت، ارائه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی فناوری اطلاعات در زمینه‌های مختلف مانند خدمات پسیو شبکه و … به شرکت‌ها و مؤسسات می‌باشد. تعرفه خدمات پسیو تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در این صنعت است.

به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالابردن بهره‌وری، تسهیل‌سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند.

به دلیل این رشد و نفوذ سریع، شرکت‌ها و صاحبان آن‌ها دچار سردرگمی در تصمیم‌گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده‌اند. بنابراین نقش مهم و حساس، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره IT در این زمینه بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود.

Raykanet-1x1-icon
یک شرکت حرفه ای و باتجربه در ارائه خدمات مشاوره شبکه، می‌تواند این اطمینان را به مشتریان خود بدهد تا به جای تمرکز و صرف انرژی در بخش IT، فقط بر روی ارائه محصولات یا خدمات خود تمرکز کنند. ارزش ما در بکارگیری امکانات و توانایی‌های صنعت IT برای موفقیت مشتریانمان است.

ارائه راهکار رایکانت

مشاوران ما در شرکت رایکانت با بهترین پیشنهادها، عملکرد بهینه شبکه را تضمین می‌کنند. کارشناسان ما در ابتدا با مسئولین شرکت‌ها و یا مدیران واحد IT ملاقات می‌کنند تا نیازهای شبکه را مورد بحث قرار دهند. در مرحله بعد بررسی‌هایی را برای ارزیابی عملکرد شبکه، امنیت شبکه و زیرساخت پسیو شبکه انجام می‌دهند. در نهایت ما با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل جمع‌آوری شده در کنار دانش و تجربه‌، یک پلان جدید برای بهبود شبکه با مناسب‌ترین هزینه به صورت اختصصاصی به شرکت‌ها ارائه می‌دهیم.

با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت خدمات شبکه رایکانت‌، بخش مهمی از فعالیت‌های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره تلفنی، حضوری و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت‌ها در این حوزه اختصاص دارد.

روش‌های ارائه خدمات مشاوره شبکه در شرکت رایکانت

خدمات مشاوره تلفنی رایگان

ارائه خدمات مشاوره و راهکارهای اولیه در زمینه شبکه و IT به صورت تلفنی و کاملاً رایگان

خدمات مشاوره قراردادی

عقد قرارداد بلند مدت یا پروژه‌ای با شرکت‌ها و مؤسسات در خصوص ارائه راهکارهای شبکه و فناوری اطلاعات

مهمترین خدمات مشاوره‌ شبکه در شرکت رایکانت:

 • مشاوره خدمات پسیو شبکه
 • مشاوره خرید و تأمین تجهیزات شبکه
 • مشاوره طراحی شبکه
 • مشاوره اجرای پروژه های شبکه
 • مشاوره پشتیبانی و نگهداری شبکه و سرویس‌ها
 • مشاوره نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی

ارائه خدمات مشاوره شبکه

برای آشنایی بیشتر با جزئیات ارائه خدمات پروژه شبکه، و همین طور دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

چگونه می‌توانید از خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای ما بهره‌مند گردید‌:

 1. با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و مشکلات شبکه خود را با مشاورین ما مطرح نمایید.
 2. کارشناسان شبکه رایکانت در صورت امکان به صورت تلفنی و کاملاً رایگان راهکارهای خود را ارائه خواهند داد.
 3. چنانچه نیاز به بازدید حضوری یا قرارداد مشاوره بود، پیش از مراجعه، اعلام هزینه خواهد شد.
 4. کارشناسان ما از مجموعه شما به صورت حضوری بازدید کرده و تمامی مسائل، مشکلات و جوانب را مورد بررسی قرار خواهند داد.
 5. پس از بازدید حضوری و بررسی اطلاعات جمع آوری شده، مشاوره به صورت جلسه حضوری و یا به صورت قراردادی ارائه خواهد شد.

کارشناسان مجرب و متخصص رایکانت در زمینه مشاوره شبکه و IT، طراحی شبکه و نقشه شبکه، تأمین تجهیزات شبکه، نصب و راه اندازی شبکه، نظارت و پشتیبانی شبکه با سابقه‌ای درخشان فعالیت دارند. افتخار ما مشاوره تخصصی به تمام ادارات، سازمان‌ها، کارخانجات، کسب و کارهای کوچک و بزرگ دولتی، خصوصی، هتل‌ها و دانشگاه‌ها می‌باشد.

مانند بسیاری از مشتریان ما، احتمالاً کسب و کار شما نیز به طور مستقیم ارتباطی با حوزه IT ندارد. تلاش برای حل چالش‌ها و مشکلات IT نه‌تنها می‌تواند تمرکز شما را از کسب و کارتان دور کند بلکه این چالش‌ها موجب می‌شوند، هزینه‌های بسیاری برای شرکت‌ شما ایجاد شده و بر بخش‌های دیگر کسب و کار شما تأثیر منفی وارد شود. وجود یک شرکت مشاوره آی‌تی و دانش بنیان در شرکت شما می‌تواند موجب شود تا کسب و کار شما امن و کارآمد باقی بماند و در مسیر درست خود پیش رود.

تعامل با مشتری در خدمات مشاوره شبکه

ویژگی‌های خدمات مشاوره شبکه رایکانت​

مشاوران شبکه رایکانت، راهکارهای کاملاً تخصصی و بهینه‌ در زمینه خدمات مشاوره شبکه بصورت تلفنی و حضوری به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا آن‌ها به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود در بخش فناوری دست یابند. افتخار ما، مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌ها در هر ابعادی چه کوچک و چه بزرگ می‌باشد، تیم‌های مختلف از جمله مشاوره رایگان خدمات شبکه های کامپیوتری، پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، طراحان شبکه، پسیوکاران شبکه، متخصصان امنیت و نصابان دوربین مداربسته و… در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفیت آماده ارائه خدمات شبکه به شما عزیزان باشند.

مشاوران ما در هر مرحله از طراحی معماری فناوری اطلاعات شما بدون در نظر گرفتن اندازه زیرساخت‌ها، شما را همراهی خواهند کرد. در حالی که بسیاری از شرکت‌های آی تی صرفاً اطلاعات اولیه در خصوص راهکارهای فناوری به شما ارائه می‌دهند، تیم ما علاوه بر ارائه جامع‌ترین راهکارهای تجاری و خدمات آی تی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنایع مختلف، تضمین کننده نتایج حاصل از مشاوره و راهکارهای خود می‌باشد. ما با درک درست از نیازها و چالش‌های شما در کنار دانش فنی و تجربه بالای خود به شما مشاوره می‌دهیم و اینک با سال‌ها تجربه فعالیت و خدمت‌رسانی به شرکت‌ها و سازمان‌ها، آماده برای چالش‌های جدید در حوزه فناوری و پروژه‌های خاص شما هستیم.

شرکت خدمات مشاوره شبکه رایکانت به شکلی کاملاً سفارشی استراتژی‌های فناوری را، در زمینه مشاوره IT خصوصاً مشاوره رایگان شبکه به انواع کسب و کارها، به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما آماده‌ایم تا راهکارهای استراتژیک مختص شما را در موضوعات گوناگونی همچون، مدیریت پروژه‌های آی تی، برنامه‌ریزی و بودجه پروژه‌های شبکه، مدیریت ریسک، ریکاوری از بحران، طرح‌های تداوم کسب و کار از طریق فناوری، اجرای پروژه‌های زیرساخت و پسیو شبکه و بسیاری از موضوعات دیگر به شما عزیزان ارائه دهیم.

Raykanet-1x1-icon
بسیاری از شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی برای انجام پروژه های شبکه خود نیاز به مشاوره دارند. آن ها باید نیازهای شبکه خود را کاملاً شناسایی کرده و نیازهای آتی را پیش بینی کنند. ولی به دلیل نداشتن نیروی فنی این کار و یا نداشتن زمان کافی، در انجام این پروژه‌ها به مشکل بر می‌خورند.

در شرکت‌های مشتریان ما به طور متوسط در حدود 10 تا 100 کارمند (حداکثر 300 نفر) فعال می‌باشند و از نظر تجهیزات کامپیوتری، به صورت میانگین به 80 دستگاه کامپیوتر (حداکثر 200 دستگاه) تجهیز می‌باشند. مشتریان ما در حوزه کسب و کار خود بسیار قوی و حرفه‌ای عمل می‌کنند. آن‌ها سرویس‌های حرفه‌ای در حوزه IT و شبکه نیاز دارند و به همین دلیل ما را انتخاب کرده‌اند. ما توانایی برآورده کردن نیازهای آن‌ها را در شبکه و IT داریم. چون ما بهترین متخصص در این زمینه هستیم.

ما به طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و صنایع مختلف در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ سرویس‌دهی می‌کنیم. شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، نهادها، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز خدماتی و غیره.

دلایل نیاز به خدمات مشاوره شبکه

شما به مشاوره ما نیاز دارید اگر:

 • اگر شما به یک تیم مشاوره IT قابل اعتماد نیاز دارید.
 • اگر شما می خواهید کاملاً بر روی کسب و کار خود متمرکز باشید، نه بر روی فناوری.
 • اگر فکر می‌کنید که سیستم‌های فعلی شما به جای کمک به کسب و کار شما مانع انجام درست فعالیت‌های شما می‌شوند.
 • اگر شما نیاز به اطمینان و امنیت بیشتری در شبکه خود دارید.
 • اگر شما میدانید که خرابی سیستم‌ها و قطعی شبکه هزینه‌های زیادی برای کسب و کارتان ایجاد می‌کند.
 • اگر شما می‌ خواهید مطمئن باشید که از تمامی اطلاعاتتان به صورت دوره‌ای، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.
 • اگر می خواهید تجهیزات سخت‌افزاری و زیر ساخت شبکه خود را ارتقاء دهید.
 • اگر می خواهید شرکت خود را به محل جدید انتقال دهید.
 • اگر می خواهید از سرویس‌های نرم‌افزاری برای انجام راحت‌تر امور اداری و یا بالا بردن راندمان کاری پرسنل خود استفاده کنید.
 • اگر می خواهید بدانید که همیشه تجهیزات و اموال شرکت در چه وضعیتی و موقعیتی قرار دارند.
 • اگر می خواهید فعالیت کارمندان‌تان را از راه دور زیر نظر داشته باشید.
 • اگر می‌خواهید برای رفع خرابی سیستم‌ها و شبکه کمترین زمان اتلاف وقت را در مجموعه خود داشته باشید.
 • اگر بر این باور هستید که هزینه‌های پیشگیری از مشکلات در سیستم‌ها و شبکه کمتر از هزینه‌های رفع مشکلات آن می‌باشد.
 • اگر به دنبال گسترش و توسعه کسب و کار خود هستید اما هزینه‌ها و نیازهای آن را در زمینه فناوری نمی‌دانید.
 • اگر شما می دانید که فناوری ابزاری بسیار مؤثر برای پیشرو بودن در هر کسب و کاری است.
 • اگر نیازمند تیم حرفه‌ای و متخصص برای نظارت و مدیریت پروژه‌های IT خود هستید.

مأموریت ما: ارائه بهترین خدمات مشاوره به مشتریان

مأموریت ما ارائه بالاترین کیفیت خدمات مشاوره شبکه به مشتریان در زمینه اجرای شبکه‌های کامپیوتری، اجرای پروژه‌های پسیو شبکه در تهران، طراحی نقشه شبکه، امنیت شبکه و نگهداری و پشتیبانی از آن با استفاده از آخرین متد استاندارد فناوری اطلاعات IT می‌باشد. مشاوران ما تمام تلاش خود را در جهت رضایت‌مندی مشتریان عزیز به کار خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *