راهنمای جامع نحوه ریست پسورد DVR

چگونه رمز عبور DVR خود را بازیابی کنم؟

اگر رمز عبور DVR خود را گم کرده‌اید یا آن را فراموش کرده‌اید، در این راهنما نحوه ریست پسورد DVR‌های عمومی مانند DVR هایک ویژن و DVRهای H.264 و یا حتی NVRرا آموزش داده‌ایم.

چند روش برای ریست پسورد DVR و همچنین راه‌هایی قبل از اقدام به ریست وجود دارند که می‌تواند مشکلتان را حل کند. اما اگر همچنان مشکلتان حل نشد، آن را با ما مطرح کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد.

فهرست مطالب

 • سوالات متداول:
 • 1- آیا ریست پسورد DVR آسان است؟
 • 2- ممکن است شما هم رمز DVR را فراموش کنید؟
 • 3- آیا با اکانت مهمان می‌توان ریست پسورد DVR انجام داد؟
 • بهترین راه برای ریست پسورد DVR چیست؟
 • اولین گام:  امتحان کردن رمز عبور پیش‌فرض دستگاه DVR
 • اگر پسوردهای پیش‌فرض جواب نداد، چگونه رمز عبور DVR را تغییر دهم؟
 • گام دوم: تماس با پشتیبانی یا فروشنده
 • گام سوم: تصمیم در مورد ريست كردن پسورد به صورت شخصی، یا توسط افراد متخصص
 • گام چهارم:  5 روش کلی ریست پسورد انواع DVR
 • نحوه ریست پسورد  DVR hisilicon
 • نحوه ريست كردن پسورد DVR H.264
 • رایکانت چگونه می‌تواند به شما کمک کند؟

سوالات متداول:

1- آیا ریست پسورد DVR آسان است؟


گم کردن یا فراموش کردن رمز عبور یک دستگاه یا برنامه معمولاً یک مشکل آزاردهنده است. در شرایط معمولی و برای دستگاه‌ها یا برنامه‌های دیگر، بازیابی رمز عبور تقریبا آسان است. یعنی  کاربر می‌تواند به راحتی روی دکمه “فراموشی رمز عبور” در یک وب‌سایت یا برنامه کلیک کند یا با پشتیبانی فنی تماس بگیرد. سپس یک ایمیل، پیامک یا تماس همراه با دستورالعمل‌های بازیابی برای کاربر ارسال می‌شود. اما متأسفانه انواع دستگاه DVR از روش‌های کاربرپسند یکسانی برای بازیابی یا ریست پسورد DVR  پیروی نمی‌کنند.

این یعنی هنگامی که شما یا یکی از کاربران دستگاه، رمز عبور DVR  یا NVR  را فراموش کرده یا گم کنید، به طور کامل سیستم قفل خواهد شد. متأسفانه، در کوتاه مدت، کار زیادی نمی‌توانید در این مورد انجام دهید. راه‌اندازی مجدد دستگاه نیز مشکل را برطرف نمی‌کند. احتمالاً برای حل این مشکل با یک مسیر نسبتا طولانی یا سخت روبرو خواهید شد!

2- ممکن است شما هم رمز DVR را فراموش کنید؟

دلایل زیادی وجود دارد که کاربران رمزهای عبور را فراموش می‌کنند یا آنها را گم می‌کنند. مخصوصا برای پسورد اکانت ادمین DVR این اتفاق معمول‌تر است. یکی از دلایل این است که پسوردهای پیچیده به راحتی فراموش می‌شوند. دلایل دیگری که می‌تواند منجر به فراموشی یا از دست رفتن پسورد DVR شود شامل موارد زیر است:

 • کارکنانی که کسب و کار را ترک می‌کنند.
 • رمز عبور بین کارمندان مرتبط به اشتراک گذاشته نمی‌شود.
 • قبل از اینکه کارمندی شرکت یا کسب و کار را ترک کند، هیچ جلسه انتقال دانش برای کارمندان ترتیب داده نمی‌شود. و هیچ کس دیگری رمز عبور را نمی‌داند.
 • اگر خروج کارمند دوستانه نباشد، ممکن است کسب و کار نتواند پسورد را از او دریافت کند.
 • شما یک دستگاه دست‌دوم خریداری کرده‌اید و اطلاعی از رمز عبور آن ندارید.

این نکته را همیشه در نظر بگیرید؛ که اگر رمز عبور DVR توسط یک کارمند موقت یا به عنوان بخشی از چرخه برنامه‌ریزی شده ماهانه، تغییر کند؛ و به هر دلیلی، پسورد به اشتراک گذاشته نشود، سازمان شما چگونه DVR  را مدیریت خواهد کرد؟ بنابراین انتقال پسورد DVR به افراد مرتبط و حفظ آن در جای مطمئن را جدی بگیرید.

3- آیا با اکانت مهمان می‌توان ریست پسورد DVR انجام داد؟

تقریباً برای تمام کارهای مهم دستگاه  DVR، مانند تنظیمات فیدهای ویدئویی، راه‌اندازی مجدد یا خاموش کردن دستگاه، و یا قفل کردن رابط کاربری، به رمز عبور مدیریت نیاز است. اکثر ضبط‌کننده‌ها، به طور پیش‌فرض، دارای دو حساب کاربری استاندارد هستند: اکانت مدیر و اکانت مهمان (administrator account  و  guest account)

اکانت ادمین این اختیار را دارد که برای اکثر عملکردهای سیستم پارامترها را اضافه، حذف یا تنظیم مجدد کند. در مقابل، اکانت مهمان معمولاً رمز عبور ندارد و عملکرد بسیار محدودی دارد. معمولاً این اکانت فقط می‌تواند یک فید ویدیوی زنده از دوربین مداربسته یا از دوربین‌های انتخابی را روی صفحه نمایش مشاهده کند.

در طول راه‌اندازی اولیه و تنظیمات DVR، ممکن است از شما خواسته شود که اکانت پیش‌فرض مدیریت را تغییر دهید یا یک پسورد جدید ایجاد کنید. حتی  اگر از شما خواسته نشد، همچنان بهترین کار این است که خودتان حساب مدیریت پیش‌فرض را تغییر دهید. زیرا اگر شخصی DVR شما را دزدید، با یک جستجو در وب، پسوردهای پیش‌فرض را در کوتاه‌ترین زمان پیدا کرده و به راحتی امکان دسترسی به DVR و تمام فیلم‌های شما را خواهد داشت.

اما اگر در زمان راه‌اندازی  DVR، رمز عبور ادمین را تغییر نداده‌ باشید و بعدا پسورد DVR را فراموش کرده باشید، شاید بتوان گفت خوش‌شانس هستید. زیرا در این حالت به جای ریست پسورد DVR، کافی است دفترچه راهنمای کاربر را بررسی کنید و رمز عبور پیش‌فرض را پیدا کنید. 

اما اگر رمز عبور پیش‌فرض را تغییر داده‌اید و هیچ کاربر دیگری نمی‌تواند وارد سیستم شود، از اکانت مهمان نیز کاری بر نخواهد آمد. تقریباً در همه این شرایط باید با انجام ریست فکتوری، اقدام به ریست پسورد DVR کنید. پیچیدگی این کار بسته به مدل DVR  مربوطه متفاوت است.

بهترین راه برای ریست پسورد DVR چیست؟

در ادامه تمام روش‌های ممکن برای ریست پسورد DVR را بررسی کرده ایم. تقریبا 10 روش ممکن برای ریست پسورد DVR خود پیش رو دارید:

اولین گام: امتحان کردن رمز عبور پیش‌فرض دستگاه DVR

خب حالا که پسورد خود را گم کرده یا فراموش کرده‌ایم، قدم اول برای ریست پسورد DVR چیست؟ قبل از هر چیز؛ باید پسوردهای پیش‌فرض را امتحان کنید.

همه دستگاه‌های DVR یا هر سیستم‌ امنیتی دیگر، دارای حساب سرپرست (administrator) یا superuser و همینطور رمز عبور هستند. این اکانت‌ها و رمز عبور آنها در طول فرآیند تولید دستگاه، تنظیم و ست می‌شود. رمزهای عبور پیش‌فرض دستگاه‌های DVR معمولاً در کتابچه راهنمای دستگاه ثبت می‌شوند. یک نسخه PDF از این کتابچه راهنما در وب‌سایت سازنده نیز در دسترس است. با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توانید آنها را پیدا کنید.

و یا می‌توانید، از لینک این وب سایت که دارای فهرستی از پسوردهای پیش‌فرض DVR است کمک بگیرید. فقط باید برند، ساخت و مدل DVR  خود را بدانید، پسورد آن را پیدا کنید و سپس اطلاعات ورود را وارد کنید.

با این حال رایج‌ترین ترکیبات نام کاربری و رمز عبور برای اکثر دستگاه‌های DVR  عبارتند از:

admin/admin

 admin/123456

 admin/secure

 admin/password

نکته: توجه داشت باشید که در آخرین نسخه‌های محصولات DVR H.264 شاهد حذف تدریجی این یوزرنیم و پسوردهای پیش‌فرض هستیم.

اگر پسوردهای پیش‌فرض جواب نداد، چگونه رمز عبور DVR را تغییر دهم؟

همانطور که گفتیم در طول راه‌اندازی و تنظیمات DVR‌، از شما خواسته می‌شود که یک نام کاربری اصلی و اکانت‌های فرعی ایجاد کنید. اکثر رابط‌های گرافیکی DVR به طور خودکار تغییر رمز عبور پیش‌فرض را پیشنهاد می‌کنند. اگر اینطور نبود، خودتان باید آن را در منوی اصلی پیدا کنید. اگر این تغییرات را در زمان نصب و راه‌اندازی دی وی آر انجام داده باشید دیگر نمی‌توانید با پسوردهای پیش‌فرض وارد دی وی آر شوید. در این حالت نیاز به تنظیم مجدد یا ایجاد رمز عبور جدید در دستگاه DVR  دارید. برای این منظور لازم است به نکات زیر توجه کنید: 

گام دوم: تماس با پشتیبانی یا فروشنده

بهترین کار این است که برای ریست پسورد DVR و پشتیبانی فنی بیشتر، با فروشنده یا تامین‌کننده خود تماس بگیرید. اگر دستگاه DVR  دارای خدمات پس از فروش است و یا اگر در هنگام نصب DVR هزینه اضافی برای قرارداد پشتیبانی پرداخت کرده‌اید، با کارشناسان شرکت مربوطه تماس بگیرید؛ تا برای ریست پسورد DVR شما اقدام کرده و آن را به حالت پیش‌فرض کارخانه برگردانند.

برای این منظور در بیشتر موارد به شماره سریال DVR نیاز دارید. شماره سریال معمولا روی یک برچسب در پشت دستگاه DVR  قرار دارد. شماره سریال برای هر دستگاه، منحصر به فرد است.  پس از ریست پسورد DVR، می‌توانید DVR را مجددا راه‌اندازی کنید و دوباره تنظیمات اولیه را شروع کنید. این بار دقت کنید که پسوردهای حساب‌هایی که ایجاد می کنید را مستند کنید.

اما اگر سیستم DVR شما از سوی سازنده یا فروشنده پشتیبانی نشود، کار سخت‌تر می‌شود. مخصوصا اگر فروشنده دیگر وجود نداشته باشد یا مدل DVR شما منسوخ شده باشد. این مسئله غیر معمول نیست، زیرا معمولا و در شرایط عادی، یک DVR یاNVR  ممکن است سال‌ها دوام بیاورد، و حتی بیشتر از شرکت سازنده خود عمر کند!

گام سوم: تصمیم در مورد ريست كردن پسورد به صورت شخصی، یا توسط افراد متخصص

در این مرحله شما دو انتخاب دارید: یا می‌توانید خودتان اقدام به ریست پسورد DVR کنید و یا DVR  را به کارشناسان بازیابی اطلاعات در رایکانت ارسال کنید. این تصمیم بیشتر به اهمیت فیلم‌های ضبط شده دوربین مداربسته و آرشیو اطلاعات شما که بر روی هارد دیسک قرار دارد، بستگی دارد.

همچنین به یاد داشته باشید با خرید DVR جدید و تعویض هارد دیسک قبلی با DVR جدید، نمی‌توانید به ویدئوهای قبلی خود دسترسی داشته باشید. زیرا دستگاه‌های DVR/NVR  داده‌های ذخیره شده روی دیسک را رمزگذاری می‌کنند. و کلید آن روی یک تراشه ROM روی برد سیستم DVR قرار دارد. بنابراین اگر هارد دیسک را عوض کنید، داده‌ها قابل خواندن نخواهند بود.

ریست کردن پسورد DVR

در هر شرایطی، توصیه می‌کنیم که دستگاه‌های DVR خود را به تیم تخصصی مانند رایکانت بسپارید. اما اگر خودتان قصد ریست پسورد DVR را دارید، در ادامه مطلب انواع روش‌های ریست پسورد DVR را آموزش داده‌ایم:

گام چهارم: انتخاب یکی از روش‌های ریست پسورد DVR

مراحل ریست پسورد DVR و  یا ریست دی وی ار به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه، در هر دستگاه متفاوت است. هر برند و مدلی روند کمی متفاوت خواهد داشت. ما ابتدا 5 روش کلی که برای اکثر دستگاه‌های DVR پاسخگو است، را بررسی می کنیم. و سپس مراحل ریست پسورد DVR برای محبوبت‌ترین DVRها در ایران، یعنی دی وی آر هایک ویژن و دی وی آر H.264 را توضیح خواهیم داد.

5 روش کلی ریست پسورد انواع DVR:

1-

اولین قدم این است که بررسی کنید آیا DVR/NVR شما دارای یک رابط وب برای مدیریت هست یا خیر. این امکان وجود دارد که شما اطلاعات ورود به سیستم را در مرورگر وب خود ذخیره کرده باشید. در اینترنت یا مرورگر خود، آدرس IP رابط وب پیش‌فرض دی وی آرتان را جستجو کرده و آن را باز کنید.  اکثر دستگاه‌های DVR جدید و همه دستگاه‌های NVR  دارای یک رابط وب هستند. مطمئناً ارزش بررسی را دارد، زیرا اکثر رابط‌های وب دارای یک گزینه “فراموشی رمز عبور” هستند که به کاربر اجازه می‌دهد رمز عبور خود را بازیابی کند.

2-

همچنین بسیاری از سازندگان به شما اجازه می‌دهند از USB Recovery  برای تنظیم مجدد دستگاه DVR خود استفاده کنید. DVR ها در اصل کامپیوترهای لینوکس هستند که دارای CPU، دیسک و حافظه هستند. بنابراین از آنجایی که DVR ها کامپیوتر هستند، می‌توانید از دیسک بوت برای شروع فرآیند بازیابی استفاده کنید. همه DVR ها حداقل یک ورودی USB  دارند و سازنده می‌تواند یک boot image در اختیار شما قرار دهد. که معمولاً حاوی یک guid.xml برای ریست فکتوری دستگاه و ریست پسورد مدیر به حالت پیش‌فرض است.

3-

اگر DVR کنترل از راه دور دارد، ممکن است سازنده یک reset keystroke (کلید تنظیم مجدد) برای آن تعبیه کرده باشد. معمولا در مرحله اول باید دستگاه  DVR را خاموش کنید. می‌توانید آن را از برق بکشید یا دکمه خاموش آن را بزنید. در مرحله 2، دکمه‌های ترکیبی توصیه شده روی کنترل از راه دور را نگه دارید و دستگاه را روشن کنید. مرحله 3 آسان است. اگر keystroke پذیرفته شود، از DVR صدایی قابل شنیدن بلند خواهد شد. و DVR با استفاده از یک تصویر پیش‌فرض که روی یک پارتیشن بازیابی یا بر روی یک تراشه EPROM واقع در برد سیستم قرار دارد، خود را بازسازی می‌کند.

4-

در صورتی که کاربر به اندازه کافی حرفه‌ای باشد می‌تواند دستکاه DVR را باز کند و یک دستکاری انجام دهد! اما حتما به یاد داشته باشید در صورت باز کردن سخت‌افزار احتمالا گارانتی دستگاه باطل خواهد شد. بنابراین فقط در صورتی این کار را انجام دهید که تاریخ گارانتی DVR گذشته باشد و همچنین خطر از دست رفتن احتمالی اطلاعات را بپذیرید.

در این مرحله چند گزینه پیش رو دارید:

4-1 ریست پسورد DVR با دکمه ریست بر روی PCB

برخی از بردهای سیستم به کاربر این امکان را می‌دهند ریست پسورد ادمین را از طریق دکمه ریست موجود بر روی PCB انجام دهد. دکمه ریست را فشار داده و نگه دارید تا CMOS پاک شود، سپس دستگاه را بوت کنید. اکنون از شما خواسته می‌شود تنظیمات جدید و همچنین یک رمز عبور جدید ایجاد کنید.

4-2 ریست پسورد DVR با استفاده از باتری مادربرد

بعضی از دستگاه‌های DVR H.264 را می‌توان با روش دیگری ریست کرد. یعنی خارج کردن باتری از مادربرد DVR. با انجام این کار، ساعت سیستم ریست می‌شود و DVR به حالت پیش‌فرض کارخانه باز می‌گردد. اکنون می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور پیش‌فرض وارد شوید. اما چه مدت باید باتری را خارج کرد؟ بستگی به مدل DVR دارد. معمولاً 10 دقیقه طول می‌کشد تا ساعت سیستم ریست شود. بنابراین، باتری را تا زمانی که ساعت داخلی DVR به حالت پیش‌فرض در نیامده است، سرجایش نگذارید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، باتری را از دستگاه DVR خارج کنید.

ریست پسورد DVR با استفاده از باتری مادربرد

4-3 ریست پسورد DVR با استفاده از جامپر

برای این نوع ریست، بعد از باز کردن درب دستگاه DVR پین‌های ریست را روی مادربرد پیدا کنید. از جمله DVR‌های H.264  که این پین‌ها را دارند DVR‌های قدیمی داهوا هستند.

در زیر نشان داده شده است که چگونه می‌توان با بستن دو کنتاکت (پین) به مدت 3 دقیقه DVR را ریست کرد. هنگامی که مدار را ببندید (از طریق جامپر)، DVR H.264  به طور خودکار راه‌اندازی مجدد می‌شود و بدون هیچ رمز عبور یا فقط با استفاده از رمز عبور پیش‌فرض، آنلاین می‌شود. اکنون می‌توانید  وارد آن شوید.

ریست پسورد DVR با استفاده از جامپر

5- ریست کردن پسورد DVR با آپدیت کردن  firmware

روش احتمالا آخری که باید امتحان کنید، بارگذاری مجدد سیستم عامل است. آپدیت کردن سیستم عامل دستگاه DVR/NVR  کاری است که اکثر کاربران در طول چرخه عمر دستگاه چندین بار آن را انجام می‌دهند. در بیشتر موارد این آپدیت‌ها پسورد موجود بر روی دی وی آر را پاک نمی‌کنند. اگر چه که در برخی موارد نادر با آپدیت  firmware، دستگاه به حالت پیش‌فرض ریست می‌شود. معمولا ویژگی upgrade tool  توسط فروشندگان قفل می‌شوند. اما با برقراری تماس با ایمیل تامین‌کننده و اعلام شماره سریال DVR، برای شما یه اکانت superuser یا یک فایل بازیابی USB ارسال می‌شود. و یا می‌توانید فایل آپدیت را از سایت سازنده دانلود کرده و داخل یک فلش مموری ذخیره کنید. سپس فلش را به دستگاه وصل کرده و آن را ری‌استارت کنید. پس از راه‌اندازی مجدد، DVR محتوای داخل فلش USB را خوانده، سیستم عامل یا همان firmware  را آپدیت کرده و پسورد را به پیش‌فرض کارخانه بر می‌گرداند.

حال به سراغ آموزش ریست پسورد DVR در دو دی وی آر محبوب در ایران می‌رویم. یعنی آموزش ریست پسورد DVR هایک ویژن و ریست پسورد DVR h.264

نحوه ریست پسورد DVR hisilicon

ریست پسورد DVR hisilicon

همانطور که می‌دانیدHIKVISION  یک شرکت چینی است که دوربین‌های مدار بسته، DVR و سیستم‌های NVR  پیشرفته را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​تولید می‌کند. امنیت سیستم‌های HIKVISION  بالا است و به همین دلیل ریست پسورد DVR آن نسبتا دشوار است. همچنین دستگاه‌های HIKVISION  مختلف استراتژی‌های رمز عبور متفاوتی دارند.

روش توصیه شده برای ریست پسورد DVR hisiliconاستفاده از نرم‌افزار Search Active Devices Protocol (SADP)  است. این نرم‌افزار شبکه محلی را برای یک دستگاه DVR HIKVISION اسکن می‌کند. پس از پیدا کردن دستگاه، فقط کافی است روی دکمه “Forgot Password” کلیک کنید تا فرآیند ریست پسورد DVR آغاز شود.

نکته: در برخی از برندها نیز از نرم‌افزار Password Generator می‌توان برای ریست پسورد دی وی ار استفاده کرد. یکی دیگر از نرم ‌افزار ریست پسورد دستگاه DVR،  نرم‌افزار Superpassword است. این نرم‌افزار در DVR‌های داهوا رمز عبور جدید ایجاد می‌کند و رمز قبلی پاک می‌شود. پیشنهاد ما این است از نرم‌افزار مختص با هر برند دوربین مداربسته استفاده کنید.

3  روش برای حل مشکل فراموشی پسورد و ریست شدن دستگاه DVR هایک ویژن وجود دارد. روشی که برای شما قابل استفاده است به شماره مدل و نسخه سیستم عامل دوربین مداربسته شما بستگی دارد:

روش 1 : استفاده از کد امنیتی (security code) – برای به دست آوردن کد امنیتی باید مشخصاتی از دستگاه مانند سریال و استارت تایم و… را برای پشتیبانی هایک ویژن ارسال کنید. تا تیم فنی شما را راهنمایی کنند.

روش 2: استفاده از رمزگذاری فایل import

روش 3:  استفاده از کلید رمزگذاری شده

برای دو روش فوق نیز با پشتیبانی فنی HIKVISION تماس بگیرید. آنها یا کد امنیتی را به شما می‌دهند، یا از شما درخواست می‌شود که یک فایل XML از ابزار SADP خروجی بگیرید و آن را برای پشتیبانی فنی بفرستید.  آنها یک کلید رمزگذاری شده یا فایل قفل را برای شما ارسال می‌کنند. در واقع یک سری کد برای وارد کردن برای شما ارسال می‌شود که بر اساس تاریخ تنظیم شده است. کلیدی را انتخاب کنید که با تاریخ و زمان فعلی سیستم DVR شما مطابقت دارد. رمز عبور جدید 12345 خواهد بود.

نحوه ريست كردن پسورد DVR H.264

استاندارد H.264 متداول‌ترین استاندارد فشرده‌سازی (کدک دوربین مداربسته) برای دستگاه‌های ضبط تصاویر و انواع دوربین مداربسته است. DVR H.264 یعنی کدک ویدیویی برای فرمت کردن ضبط ها در DVR، فرمت  H.264 است. دستگاه‌های DVR H.264  معمولاً بسیار مقرون به صرفه‌تر  و با کیفیت هستند. اما هزاران برند مختلف دی وی آر در بازار وجود دارد و بسیاری از DVR‌های H.264  ممکن است بدون نام و نشان و پشتیبانی باشند. برای همین ریست آنها می‌تواند بسیار متفاوت باشد. اما به صورت کلی روش‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

گزینه 1: ابتدا دفترچه راهنما را بخوانید (اگر دارد) – امیدواریم DVR H.264 شما همراه با دفترچه راهنما باشد. پسوردهای پیش‌فرض و در مواقعی، پسوردهای superuser در دفترچه راهنما وجود دارند.

گزینه 2: از یک تولیدکننده کلید (key generator) پسورد استفاده کنید. به طور مثال می‌توانید از ابزاری به اسم تولید کننده رمز داهاو (Dahau password generator) استفاده کنید (دانلود برنامه ریست پسورد DVR  ).  تنها چیزی که نیاز دارید، timestamp  یا مهر زمانی فعلی DVR H.264 شما است. سپس این ابزار یک کد برای شما ایجاد می‌کند. یکی دیگر از مولدهای رمز عبور محبوب H.264 که به طور خودکار تاریخ و زمان را انتخاب می‌کند و کد فعلی DVR را برای شما تولید می‌کند، را  می‌توانید از اینجا دانلود کنید .

رایکانت چگونه می‌تواند به شما کمک کند؟

بسیاری از روش‌ها و مراحل ریست پسورد DVR که آموزش داده شد، به سطح پیشرفته‌ای از تخصص فنی نیاز دارند. اگر یک کاربر کم تجربه هستید یا اگر فیلم دوربین مداربسته شما برایتان اهمیت زیادی دارد، حتما با کارشناسان نصب دوربین مداربسته و بازیابی اطلاعات ما در رایکانت تماس بگیرید. کارشناسان ما بدون توجه به دستگاه یا مشکل، خدمات بازیابی اطلاعات شما را انجام می‌دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 4 =